*** SPORT ***

< 2018/2019 >

 

Zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

   

   Ostatnie z zawodów sportowych naszego gimnazjum zakończone sukcesami. Nasi uczniowie dotarli do etapu powiatowego po pokonaniu drużyn w gminie i zdobyli w kategorii chłopców 3 miejsce w powiecie , a dziewczyny 2 miejsce. Skład drużyny chłopców: bramka Bartek Skoczółek i Maksymilian Pluskwa w polu Piotr Mackiewicz, Michał Krajnik, Wojtek Porada, Dawid Komarski, Adrian Gajda, Mariusz Tkacz, Adrian Torba, Tomasz Hańczuk, Radek Misiura, Konrad Gocek.

   Skład dziewczyn: bramka Gabrysia Hoksa w polu Dominika Stach, Karolina Oleksów, Paulina Dąbrowska, Nela Jaworska, Marysia Czepiel, Ola Łukowska, Weronika Wawrzyńska, Kornelia Kantorek, Agnieszka Poliniewicz.

    Gratulujemy, jesteśmy z Was dumni i życzymy sukcesów na dalszym etapie nauki, życzą nauczyciele.

 


 

Zawody gminne w piłce ręcznej chłopców

   

Po raz kolejny nasi chłopcy nie zawiedli!!! W poniedziałek, tj.28 stycznia w Zagórzu spotkały się 3 drużyny mężczyzn, czyli Gimnazjum z Tarnawy Dolnej, Gimnazjum z Zagórza (Gospodarze) i Szkoła Podstawowa z Zagórza. Chłopcy bardzo pewnie wyszli na boisko, dali z siebie wszystko i właśnie tym oto sposobem wywalczyli sobie awans do powiatowych zawodów. Mobilizacja Pani Elżbiety Stodolak, naszej trenerki była największym atutem naszego wspaniałego zespołu!! Warto też wspomnieć, że 31 stycznia (tj. w czwartek) odbędą się powiatowe zawody w piłkę ręczną , na które jadą nasi chłopcy! Jeszcze raz wielkie gratulacje i życzymy powodzenia w Powiecie!!

 Skład drużyny: Piotr Mackiewicz (Kapitan), Bartek Skoczółek (Bramkarz), Maksymilian Pluskwa (2 bramkarz), Konrad Gocek, Adrian Torba, Wojtek Porada, Mariusz Tkacz, Adrian Gajda, Tomasz Hańczuk, Michał Krajnik, Dawid Komarski oraz Radosław Misiura.

Wyniki meczy:

SP Zagórz - Gimnazjum Zagórz (3:7),

Gimnazjum Tarnawa Dolna - Gimnazjum Zagórz (14:5),

Gimnazjum Tarnawa Dolna - SP Zagórz (13:3).

 Kwalifikacja końcowa:

I m-ce: Gimnazjum Tarnawa Dolna (awans do Zawodów Powiatowych),

II m-ce: Gimnazjum Zagórz,

III m-ce: SP Zagórz.

 


 

Rejonowy turniej szachowy

   

   Po rozgrywkach powiatowych, które odbyły się w naszej szkole, reprezentacja Tarnawy (Aleksandra Łukowska, Maksymilian Pluskwa, Michał Krajnik, Tomasz Hańczuk) 19.11.2018 r. udała się na etap rejonowy do Brzozowa. Po 6 partiach udało się im osiągnąć 4. miejsce na 7 drużyn. Awans do etapu wojewódzkiego uzyskać mogły niestety tylko 2 pierwsze miejsca.

 


 

Awans w unihokeju chłopców!

   

   Wczoraj 7 listopada w Gimnazjum w Zagórzu rozegrano turniej o awans do etapu powiatowego w unihokeju chłopców. Nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała. Zrobili to w ładnym stylu wygrywając 3 mecze i 2 remisując.

   Skład drużyny: bramkarze Bartek Skoczółek i Jakub Sądelski w polu : Piotrek Mackiewicz, Konrad Gocek, Adrian Torba, Adrian Gajda, Adrian Filipowicz, Dawid Komarski, Dawid Mołocznik, Mariusz Tkacz, Michał Krajnik, Maksymilian Pluskwa.

   Życzymy powodzenia chłopakom już 15 listopada na zawodach powiatowych.

 


 

Piotr Mackiewicz czwarty w województwie!

   

   Gimnazjum może pochwalić się swoim uczniem Piotrem Mackiewiczem, który super biega na dystansach długich i wywalczył 4 miejsce w województwie. Został mu niesmak ponieważ niewiele zabrakło do brązowego medalu. Jednak serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

Sukcesy w szachach na etapie rejonowym

   

   Szachiści  wywalczyli awans do etapu rejonowego, zdobywając 2 miejsce w powiecie sanockim. Skład drużyny: Aleksandra Łukowska, Michał Krajnik, Maksymilian Pluskwa i Tomasz Hańczuk. Życzymy powodzenia w rejonie.

 


 

Sukcesy w zawodach lekkoatletycznych

   

  Już kolejne i ostatnie rozpoczęcie sportowych zmagań  w roku szkolnym 2018/19 naszych gimnazjalistów. Dzisiaj czyli 21 września odbyły się zawody  powiatowe, lekkoatletyczne w klasyfikacji indywidualnej. Największym sukcesem jest awans Piotra Mackiewicza do finału wojewódzkiego w biegu na 1000 m. Awans ten wywalczył wcześniej  w biegach klubowych na szczeblu Makroregionu.

  Pochwalić się należy II miejscem Julity Wróbel w pchnięciu kulą oraz III miejscem sztafety dziewczęcej 4x100 m w składzie:  Julita Wróbel, Gabriela Hoksa, Weronika Wawrzyńska i Maria Czepiel.  Startowali również nasi chłopcy, może z troszkę mniejszym powodzeniem w składzie Adrian Torba, Michał Krajnik, Adrian Filipowicz, Wojciech Porada, Dawid Komarski i Maksymilian Torba. Liczymy  na udział naszych uczniów w dalszych zmaganiach sportowych.

  

 


Archiwum (2017/2018)

Archiwum (2016/2017)

Archiwum (2015/2016)

Archiwum (2014/2015)

Archiwum (2013/2014)

Archiwum (2012/2013)

Archiwum (2011/2012)

Archiwum (2010/2011)